plac na prodaju Kovilj 3040m2 558544
Više detalja
Opis Nekretnine
Na prodaju plac idealan za izgradnju porodične kuće ili hale. Kanalizacija na placu, struja i voda u neposrednoj blizini. Asfalt do placa. Za dodatne informacije pozovite naše iskusne agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
558544
Kvadratura
3040 m2
Cena
34.450 €
Prateći objekti
Put, Kanalizacija
Cena po m2
11,33 €

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini