kuca na prodaju Futog 220m2 568344

type-of-object
Kod poljoprivredne škole, Futog
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #568344
Pregledano: 9
Kategorija: Kuće
Ekskluzivna ponuda
Više detalja
single-property-scheme-568344
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam exkluzivno na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija u Futogu, u neposrednoj blizini Sportske hale Futog kuću koja spaja mir, funkcionalnost i savršenu povezanost sa svim bitnim sadržajima. Na svega minut hoda od nasipa i minut od autobuske stanice, ova kuća pruža idealan balans između privatnosti i odlične saobraćajne povezanosti sa Novim Sadom i okolinom. Plac je površine 840 m², pravilnog oblika, sa obezbeđenim kolskim ulazom, što dodatno doprinosi praktičnosti i potencijalu same nekretnine. Kuća je spratna, ukupne površine 220 m², funkcionalno raspoređena i pogodna za porodično stanovanje. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, kuhinja, letnja kuhinja i kupatilo, dok sprat čine tri udobne spavaće sobe i dodatno kupatilo. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mirnu lokaciju u Futogu, sa velikim placem, dobrim rasporedom prostorija i potencijalom za dugoročno kvalitetan život.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568344
Kvadratura
220 m2
Cena
249.310 €
Prateći objekti
Bašta, Ostava, Parking
Cena po m2
1.133,23 €
Stanje nekretnine
Standardna
Površina placa
840 m2
Tehnička opremljenost
Struja, Telefon, Vodovod, Internet, Kablovska
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/544-624
Pozovite broj i neko od agenata iz Klub nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini