stan na prodaju Novi Sad 27m2 549153

type-of-object
Adice, Novi Sad, Marije Bursać
Šifra: #549153
Pregledano: 2.825
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-549153
details

Opis Nekretnine

Kvalitetan stan na odličnoj lokaciji na Adicama. Extra kvalitetan poslovno stambeni kompleks sa marketima poput Rode, Maxija, Ideje i Univer-a. Zgrada je pod krovom, cena je sa pdv-om.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
549153
Kvadratura
27 m2
Cena
62.850 €
Prateći objekti
Garaže, Parking
Cena po m2
2.327,78 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0.5 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Pomagala
Lift
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-357
Pozovite broj i neko od agenata iz Grad nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini