stan na prodaju Novi Sad 70m2 569216

type-of-object
Adice, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569216
Pregledano: 14
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Prodaje se izuzetan trosoban stan površine 70m2 na atraktivnoj lokaciji na Adicama, koji se ističe savršenim rasporedom prostorija dizajniranim za maksimalnu funkcionalnost i udobnost porodičnog života. Svaki kvadrat ovog svetlog i prozračnog prostora je pažljivo planiran, pružajući idealan balans između prostranog dnevnog boravka za zajedničke trenutke i mirnih spavaćih soba, što uz vrhunski kvalitet gradnje i modernu arhitekturu zgrade predstavlja jedinstvenu priliku za kupce koji traže beskompromisan komfor u mirnom kraju.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569216
Kvadratura
70 m2
Cena
144.200 €
Prateći objekti
Terasa, Parking
Cena po m2
2.060 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
2 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/452-800
Pozovite broj i neko od agenata iz Halo nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini