stan na prodaju Novi Sad 30m2 569326
Više detalja
Opis Nekretnine
RETKO U PONUDI! Garsonjera u najtraženijem delu Adica! Moguća kupovina putem stambenog kredita. BEZ ulaganja, odmah useljiva! Za više informacija kontaktirajte naše agente.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569326
Kvadratura
30 m2
Cena
80.000 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.666,67 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
2 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Toplotne pumpe
Grejanje
Struja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini