stan na prodaju Novi Sad 55m2 561391
Više detalja

Opis Nekretnine
Predstavljamo Vam fantastičnu izgradnju u blizini Bulevara patrijarha Pavla sa rokom završetka kraj 2026 godine.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
561391
Kvadratura
55 m2
Cena
154.710 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.812,91 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
1 / 3
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor

Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini