stan na prodaju Novi Sad 35m2 569126

type-of-object
Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #569126
Pregledano: 352
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

Bulevar patrijarha Pavla, lokacija odlično povezana sa svim delovima grada, mnogobrojnim autobuskim linijama. U kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle, lepo održavanoj, sa stepeništem u cveću i izuzetno urednim podrumskim prostorijama, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. U okolini se nalaze svi neophodni sadržaji: marketi, apoteke, škola, vrtići, igraonice, restorani... Potpuna udobnost, prelepa osvetljenost, koju pružaju dobra pozicija i stolarija velikih staklenih površina, besprekoran raspored prostorija i terasa, su glavne odlike ovog stana. Prostrani, dobro organizovan dnevni boravak, sa trpezarijom, opremljen je velikim plakarom. Spavaća soba je optimalne veličine. Diskretno postavljena kuhinja, opremljena je svom nephodnom opremom. U kupatilu je kvalitetna keramika. Parket, u celom stanu, sija. Sve u svemu, izuzetno sigurna i korisna investicija i za život i za izdavanje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569126
Kvadratura
35 m2
Cena
118.970 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
3.399,14 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
3 / 5
Tehnička opremljenost
Klima
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas
Za sve dalje informacije pozovite021/66-13-213
Pozovite broj i neko od agenata iz City nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini