stan na prodaju Novi Sad 26m2 569448
Više detalja
Opis Nekretnine
Odlična nova garsonjera u ponudi! U zgradi koja je pred useljenjem, stan koji čeka baš na vas! Prostran, svetao i nov. Pozovite nas da zakažete gledanje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569448
Kvadratura
26 m2
Cena
82.400 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.169,23 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0.5 / 4

Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Pogledajte slične nekretnine