stan na prodaju Novi Sad 55m2 568720

type-of-object
Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad, Momčila Tapavice
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #568720
Pregledano: 712
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

U ponudi fantastičan dvoiposoban stan na jednoj on najlepših novosadskih lokacija - Šarengrad. U mirnom okruženju sa parkovima, školom, vrtićem, prodavnicama, domom zdravlja itd u neposrednoj blizini. Stan se sastoji od hodnika, dve funkcionalne spavaće sobe, kupatilom kao i dnevnom sobom sa kuhinjom, takođe stan poseduje terasu sa ostavom kao i pripadajući deo tavana, u urednoj zgradi sa biciklanom prepoznatljivog investitora po kvalitetu izgradnje. Za sve informacije kontaktirajte naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568720
Kvadratura
55 m2
Cena
130.810 €
Prateći objekti
Ostava, Podrum, Terasa
Cena po m2
2.378,36 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
3 / 5
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon
Pomagala
Lift, Rampa za invalidska kolica
Način grejanja
Centralno
Za sve dalje informacije pozovite021/544-624
Pozovite broj i neko od agenata iz Klub nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini