stan na prodaju Novi Sad 45m2 566625
Više detalja
Opis Nekretnine
Predstavljamo Vam fantastičan,nov stan na Podbari u skoro potpuno završenoj i veoma kvalitetnoj zgradi. Stan je veoma funkcionalan i lepog rasporeda, a građen je vrlo kvalietnim materijalima. Ono što ga posebno čini sjajnim je prelep pogled na centar i mali trg ispred zgrade. Za više informacija, pozovite! Naša preporuka!
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
566625
Kvadratura
45 m2
Cena
158.190 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.515,33 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
5 / 7

Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agentaNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini