stan na prodaju Novi Sad 44m2 568514

type-of-object
Podbara, Novi Sad
L
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #568514
Pregledano: 7
Kategorija: Stanovi
Više detalja
details

Opis Nekretnine

U ponudi dvosoban stan od 44m2 na Podbari.Stan je kompletno renoviran, bez ikakvih ulaganja.Prodaje se kompletno namešten,ulično je orijentisan.U gornjoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatilom,a u donjoj etaži se nalazi spavaći deo.Za sve informacije pozovite naše agente prodaje.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568514
Kvadratura
44 m2
Cena
133.900 €
Cena po m2
3.043,18 €
Sprat
0 / 1
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Internet, Kablovska
Način grejanja
Toplotne pumpe
Za sve dalje informacije pozovite021/66-22-700
Pozovite broj i neko od agenata iz Win nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini