stan na prodaju Novi Sad 75m2 569164
Više detalja

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
569164
Kvadratura
75 m2
Cena
254.280 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
3.390,4 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
4 / 7
Pomagala
Lift
Način grejanja
Centralno

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini