stan na prodaju Novi Sad 39m2 568367

type-of-object
Somborska rampa, Novi Sad
Šifra: #568367
Pregledano: 6
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-568367
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Somborska rampa. U pitanju je moderan stambeni objekat koji će po kvalitetu gradnje, materijalima i završnoj obradi spadati u sam vrh ponude na tržištu. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalan komfor, funkcionalnost i dugoročnu vrednost za stanare. Zgrada se nalazi u mirnom i izuzetno prijatnom delu grada, okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život, ali i za sve koji žele da budu blizu svih ključnih sadržaja. U neposrednoj blizini nalaze se veliki marketi, benzinske pumpe, stajališta gradskog prevoza, kao i okretnica autobusa, što omogućava odličnu povezanost sa svim delovima grada. Planirani rok završetka izgradnje je april 2027. godine. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj kvalitetne gradnje, odlične lokacije i urbanog načina života, čineći je idealnim izborom kako za stanovanje, tako i kao investiciju. Za više informacija i rezervacije, kontaktirajte nas.

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568367
Kvadratura
39 m2
Cena
98.110 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.515,64 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
1 / 2
Tehnička opremljenost
Interfon
Način grejanja
Toplotne pumpe
Za sve dalje informacije pozovite021/221-5555
Pozovite broj i neko od agenata iz King nekretnina će Vam pomoći
agents
agent-card-img
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini