stan na prodaju Petrovaradin 77m2 568483
Više detalja
Opis Nekretnine
U srcu savremene i sve traženije lokacije, u okviru kompleksa Mišeluk Panorama, nalazi se stan koji predstavlja savršen spoj modernog života, komfora i dugoručne investicije. Stan u izgradnji,projektovan po savremenim standardima, sa funkcionalnim rasporedom i dosta prirodne svetlosti.Terasa pruža otvoren pogled i dodatni komfor. Kvalitetna gradnja i mirno okruženje čine ga idealnim izborom za život ili investiciju. Kupovina u ovoj fazi donosi dodatne pogodnosti i potencijal rasta vrednosti. Za više informacija pozvati naše agente prodaje...
Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
568483
Kvadratura
77 m2
Cena
194.220 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
2.522,34 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0.5 / 4

Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini