stan na prodaju Petrovaradin 38m2 567658

type-of-object
Stari Majur, Petrovaradin
Šifra: #567658
Pregledano: 8
Kategorija: Stanovi
sa PDV-om
Više detalja
single-property-scheme-567658
details

Opis Nekretnine

Predstavljamo Vam izgradnju od renomiranog investitora u Petrovaradinu. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. PVC petokomorna stolarija, sigurnosna ulazna vrata, medijapan unutrašnja stolarija, keramika prve klase, tarket. Grejanje na toplotne pumpe, izuzetno povoljan i efikasan način grejanja. Mirna ulica, a opet odlično povezana sa glavnom saobraćajnicom i svim sadržajima potrebnim za svakodnevno fukncionisanje. U cenu je uračunat PDV. Rok za završetak zgrade i useljenje je kraj 2027. godine/početak 2028. godine. Za sve informacije pozovite naše agente prodaje!

Detaljnije informacije o nekretnini
Šifra
567658
Kvadratura
38 m2
Cena
78.280 €
Cena po m2
2.060 €
Stanje nekretnine
U izgradnji
Sprat
0 / 2
Tehnička opremljenost
Klima, Telefon, Interfon, Internet, Kablovska, Video nadzor
Način grejanja
Toplotne pumpe
Za sve dalje informacije pozovite021/23-00-501
Pozovite broj i neko od agenata iz Trg nekretnina će Vam pomoći
agents
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil agenta
Postavite pitanje o nekretnini